Опалення
Теплові насоси "повітря - вода" - найкраще рішення для опалення будинку, виробництва або офісу
Теплові насоси повітря - вода використовують тепло навколишнього середовища для обігріву приміщень. Тому є енергозберігаючим і ефективним обладнанням все більш широко використовуваним в усьому світі. Багато країн Європи вже давно масово вводять в дію житлові будинки, спортивні споруди і суспільні установи, що використовують теплові насоси для опалення та холодопостачання приміщень. Якість, досконалість технологій і систем управління ТН давно довели зручність і комфорт користування цією технікою і енергоефективність при її експлуатації. Принцип роботи повітряного теплового насоса в зовнішньому блоці, в випарнику, холодний фреон (або інший холодоагент) отримує тепло від нагнітається вентиляторами зовнішнього повітря і нагрівається на кілька градусів, закипає. Після компресора, який максимально стискає підігрітий фреон і температура його після стиснення підвищується на кілька десятків градусів (цикл Карно), фреон надходить у внутрішній блок - конденсатор. Тут він віддає своє тепло теплоносія в спіральному теплообміннику і охолоджується, конденсується. Далі проштовхується через розширювальний дросель - переходить в газоподібний стан і знову повертається у випарник зовнішнього блоку. Цикл повторюється. Теплообмінник внутрішнього блоку з'єднаний контуром з другим теплообмінником, що знаходяться в баку бойлера непрямого нагріву, заповненого водою. Система насосів і система управління ТН контролюють спільну роботу зовнішнього і внутрішнього блоків і процес нагріву води в бойлері. До бойлеру підключений контур системи опалення і контур гарячого водопостачання. У літній період система може працювати на охолодження приміщень.
Переваги ТН повітря-вода На 1 затрачений кВт отримуємо до 3-4 кВт теплової енергії; доступність і дешевизна монтажу; багатофункціональність:
одна система дає можливість опалення, ГВП та холодопостачання; тиха, комфортна і безперебійна робота системи протягом десятків років; можливість використання сучасних ТН повітря - вода при мінусових температурах. На що потрібно звернути увагу при виборі теплового насоса повітря-вода? Найкращим чином такі ТН підходять для умов помірного клімату, з малою кількістю дуже морозних днів в році. У такі дні для повного покриття потреб в теплі підключаються вбудовані ТЕНи. Як альтернативний теплової генератор встановлюють твердопаливний котел або камін. Повітряні теплові насоси найефективніше працюють з низькотемпературними водяними теплими підлогами. Економічність такої системи опалення також залежить від тепловтрат будівлі - утеплений будинок вимагає набагато менше тепла. У нашому каталозі представлено
широкий вибір повітряних теплових насосів різної потужності.